, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Golf v Beřovicích

Paragolfer je speciální vozík, díky kterému mohou vozíčkáři hrát golf. Za spolupráce Konta Bariéry, Golfového areálu Beřovice a České golfové asociace hendikepovaných si paragolfer mohli během soboty 25.8. v Beřovicích zájemci vyzkoušet. Těch kteří přijeli nebylo zrovna málo, takže na odpališti měli zkušení trenéři plné ruce práce. Mezi návštěvníky akce bylo i několik sportovců z našeho občanského sdružení Sportability, takže vám z této zajímavé akce přinášíme krátký report a fotky v galerii. V průběhu dne se kromě drivingu také živě diskutovalo na téma golf s hendikepem a o sportu obecně. Několik účastníků si zahrálo na celé hřiště, a tak oba paragolfery OttoBock byly celý den v permanenci. V Beřovicích nechyběl ani předseda České golfové asociace hendikepovaných Mirek Lidinský, který předváděl svojí parádní hru a byl dobrým instruktorem pro ty méně zkušené. Počasí se v sobotu vydařilo, tak si do Beřovic přijelo zahrát mnoho golfistů. Většina z nich viděla hrát vozíčkáře vůbec poprvé a často neskrývali nadšený údiv. Příjemný den poskytl nové zážitky a zkušenosti nejen hendikepovaným účastníkům, ale to samé nabídl i tradičním návštěvníkům Beřovic. Sportu hendikepovaných přinesl tento den výbornou propagaci.

ODKAZY
www.kontobariery.cz
www.czdga.cz
www.ottobock.cz


FOTOGALERIE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>