, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Řeka Salza, červen

Od 27.6. do 1.7. jsme se v počtu 5 vozíčkářů (Jarda, Miloš, Mates, David, Andrei) sešli v rakouském městečku Wildalpen kde začalo čtyřdenní splouvání řeky Salzy. První den sloužil hlavně k sehrání posádek a psychické přípravě na divočejší vodu. Sjížděli jsme lehčí úsek řeky od přehrady po kemp. Celý den pražilo slunce, takže nechybělo několik vodních (lodních) válek a časté koupání. Další den nás čekal o něco obtížnější úsek, od kempu po začátek obávané soutěsky. Počasí nám opět přálo a peřejnatý úsek jsme zvládly bez větších problémů. Třetí den nás čekal stejný úsek jako den druhý ale obohacený o soutěsku. Přes noc trochu opadla voda a vykoukly kameny, které byly několikrát příčinou vyklopení posádek. O záchranu se však vždy postaral Petr Burian zvaný ,,strejček,, kterému tímto děkujeme za pomoc. Poslední den jsme pro kurzisty uspořádali menší školení techniky jízdy a záchrany na divoké vodě, několikrát jsme projeli cvičný kanál zakončený obrovským válcem a rozjeli se domů. Na závěr musíme poděkovat našim věrným asistentům Matesovi, Mirce, Sylvě a Markét za pomoc a pevné nervy, které s námi občas mají.

Více foto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>