, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Vodácké kurzy 2012

V tomto roce se Sportability vydalo sjíždět rakouské řeky dvakrát. První kurz se uskutečnil na již námi velice dobře známe řece Salze. Kurz proběhl z našeho pohledu hladce. Řeka nepřekvapila a tak jsme si mohli užít pěkné vodácké zážitky, doprovázené pohledy na okolní krásnou alpskou přírodu s velkými vrcholy hor.
Pro druhý kurz se zvolila novinka v podobě řeky Moll. Jižní rakouská alpská ledovcová řeka, která měla zvýšenou hladinu vody nám a účastníkům kurzu nabídla zajímavé zážitky. Účast kurzu přijali vozíčkáři vodáčtí začátečníci, kteří pod naším zkušeným dohledem chtěli zjistit jaké jsou jejich vodácké možnosti a prožít sjezd divoké řeky. Všechna naše očekávání řeka splnila, divokost řeky nám nabídla několik možností. Pro začátek jsme zvolili klidné úseky WW 1,2 , pokračovalo se dále a poslední den kurzu jsme sjeli část řeky s divokostí WW 3. Ledovost alspské řeky účastníci okusili jen trénikově, pro případ, že by k cvaknutí došlo v těžším úseku řeky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>