, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Lyžařský kurz Lánov, březen

Začátkem března se konal, v tomto roce již třetí lyžařský kurz, tentokrát pro lyžaře začátečníky. Kurz byl opravdu obsazen začátečníky a to nejen lyžařskými, ale i asistence byla nezkušená. Všechni se brzy sehráli a druhý den se na svahu pohybovala skupina sladěných lyžařských dvojic. Začátečníci překvapili a brzy začali sjíždět svah s jistotou. O víkendu dorazili další lyžaři a asistenti, naše parta se pořádně rozrostla a kopec patřil hlavně nám.
Počasí nám přálo a sněhové podmínky byly dostatečné pro naše lyžování.
Děkujeme hotelu Harmonie, který nám poskytl výborné zázemí a také lyžařskému areálu Kněžický Vrch, kde jsme mohli v poklidu pilovat naše lyžařské dovednosti.
Těšíme se, že v příštím roce budeme s kurzy vesele pokračovat

fotogalerie http://sportability.freecz.eu/?page_id=51&picasaViewAlbumId=ZacatecnickyKurzBrezenLanov%2C0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>