, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Lyžařský kurz Lánov, leden

V termínu 18.-22. 1. se vydala skupina pokročilých lyžařských nadšenců pod vedením Hanky Malotinové do Krkonošských hor. Kurzu se účastnilo 7 vozířkářů, 8 asistentů a dvě malé treperendy, ač kompletní skupina jsme byli až ve čtvrtek k večeru. V pátek jsme naopak o jednu lyžařku přišli, kdy po pádu na monoski a nárazu do hlavy, byla odvezena Andrea na pozorování do Vrchlabské nemocnice, ale všechno dobře dopadlo a Andrea bez následků pádu odjela domů. Sněhové podmínky kurzu byly výborné, i když dvou denní vytrvalé chumelení nám lyžování ztěžovalo a jízda místy připomínala free-ride. Celý kurz se vydařil podle plánu, lyžaři vylepšili styl a vychutnali pravou zimní atmosféru. Na závěr, velké díky Lánovskému hotelu Harmonie, který nám poskytl jako vždy výborné zázemí i se stravou, poté díky lyžařským areálům Kněžický Vrch a Stoh s.r. o. za zlevněné ceny a ochotný přístup vlekařů a největší díky patří organizátorce kurzu a všem asistentům, díky kterým kurz proběhl.

Těšíme se na další kurz, budeme rádi, když se k nám přidáte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>