, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Euro Hry Doksy, 2011

Občanské sdružení Sortability spolupracuje s pořadateli Euro Hry Doksy. Díky této spolupráci se letos v rámci populární týmové sportovní akce Euro Hry 2011 postaví na start i týmy s vozíčkáři ve svých řadách. V rámci Euro Her proběhne letos poprvé v Doksech a okolí i samostatná soutěž handicapovaných. Od pátku 26.8. bude 6 týmů složených vždy z dvojice handicapovaných sportovců čekat, až do nedělního vyhlášení celkem 12 sportovních disciplín.

Přijďte se i Vy podívat v pátek podvečer na slavnostní zahájení Euro Hry Doksy 2011 na náměstí do Doks a podpořit vozíčkáře při jejich cyklistickém kritériu na handbicích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>