, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Závodní lyžování

V závodním týmu Sportability se na závody světové úrovně připravují nejlepší čeští závodníci v lyžování handicapovaných. Prioritou týmu je vytvářet podmínky kvalitní pro přípravu závodníků – handicapovaných lyžařů a na závodech konkurovat světové špičce. Reprezentanti Oldřich Jelínek a Miroslav Šperk dokazují, že to lze i ve skromných českých podmínkách a za poslední sezóny mají na kontě mnoho výborných výsledků, Dlouhodobým cílem je co nejlepší reprezentace na nadcházejících paralympijských hrách v Sochi, ale především podpora mladých závodníků a rozvoj závodního lyžování handicapovaných v ČR. Vedle přípravy nejlepších reprezentantů pracuje tým Sportability se začínajícími závodníky, poskytuje jim potřebné zázemí a společně se chystají na první závody.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>