, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
22nd Kvě2014

Lyžařské kurzy v Krkonoších – zima 2014

by admin

Letošní zima se nese ve znamení ne příliš dobrých sněhových podmínek. Přesto se snažíme realizovat program našich naplánovaných kurzů alespoň v omezené míře. V březnu realizujeme v Krkonoších dva plánované kurzy pro začátečníky a středně pokročilé lyžaře, únor se nesl ve znamení většinou jedno až dvoudenních individuálních tréninků.  V lednu trenér Tomáš Lisý realizoval třídenní školení pro lyžařské instruktury a asistenty z Centra Paraple. Následně jako instruktor pomáhal s metodickým vedením, mezi vozíčkáři  oblíbených lyžařských začátečnických kurzů Centra Paraple na Bedřichově.  Tyto kurzy proběhly poslední lednový a první únorový týden a často se z nich rekrutují lyžaři, kteří následně pravidelně navštěvují lyžařské kempy Sportability v ČR i zahraničí. Sportability s Centrem Paraple dlouhodobě úzce spolupracuje. Vzájemně si pomáháme s materiálním zabezpečením našich akcí i odbornými konzultacemi.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>