, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
22nd Kvě2014

1. kurz sezóny 13/14 – ledovec Stubai

by admin

Co se lyžařských kurzů pro handicapované týče, otevírá Sportability letošní sezónu kurzem na ledovci Stubai. Jedná se o lokalitu kterou jsme začali vloni využívat jako alternativu k námi často navštěvovaným ledovcům Pitztal a Kaunertal, kde pořádáme většinu zahraničních kurzů.  Stubai je v porovnání s ostatními ledovci  relativně rozlehlý areál se sjezdovkami všech obtížností. Vzhledem k nutnosti častého používání sedačkových lanovek a absence úplně jednoduchých svahů, využíváme Stubai pro pořádání kurzů pro středně pokročilé až pokročilé lyžaře. V termínu 6. až 10. listopadu 2013 se kurzu zúčastnili 4 handicapovaní lyžaři v doprovodu tří instruktorů. Podmínky byly téměř perfektní, kdy jsme jeden den okusili opravdovské zimní počasí, jak se na ledovci sluší a patří.. To nás ale ani tento den od lyžování neodradilo a alespoň se naplno uplatnily výhody Dualski jednoho z účastníků, která je v prašanu jako doma ;)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>