, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
22nd Kvě2014

Lyžařské soustředění říjen / listopad 2013

by admin

Na přelomu října a listopadu odjíždíme s Kristýnou Křenovou na letošní první soustředění na rakouský ledovec. Díky tomu že jsme byli nuceni jeden říjnový kemp zrušit a s blížícími se prvními závody sezóny které jsou v kalendáři již na konec listopadu, musíme improvizovat. Spojujeme tedy dvě plánované soustředění do jednoho dlouhého kempu a na 11 dní se s dobrou dlouhodobou předpovědí počasí přesunujeme na Pitztal. Kristýna jde do sezóny s reálnou šancí na účast na Paralympiádě v Sochi. Nechceme tedy na začátek sezóny nic uspěchat a celé soustřeedění věnujeme převážně tréninku techniky a stopy, abychom vytvořili dobrý základ do nadcházející důležité sezóny. V první polovině kempu Kristýna tráví většinu času na obřačkách a SG lyžích. V druhé půlce začínáme zvolna zařazovat i obřák a připravujeme se na závěr, kdy poslední 2 dny věnujeme slalomu. Proto se také přesunujeme do sousedního Kaunertalu, kde jsou příhodnější podmínky pro trénink slalomu. Následující kemp chystáme plně v režii přípravy na nadcházející závody ve slalomu v holandsé hale v Langaafu. Pro Kristýnu to bude jedna z prvních příležitostí ke splnění nominačních limitů na paralympiádu v Sochi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>