, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
22nd Kvě2014

Spoťáček a Babí léto 2013

by admin

Sporťáček a Babí Léto

Začátek září byl pro Sportability ve znamení dvou velkých akcí, na kterých jsme prezentovali činnost našeho sdružení veřejnosti. Sporťáček a Babí Léto. Dva festivaly, každý programem trochu jiný, ale oba s velkou návštěvností a určené především pro děti a mládež.  Sporťáček proběhl první zářijový víkend ve sportovním areálu Hamr v Bráníku. Více jak 80 portovních klubů a spolků zde již po třetí představovalo svoji činnost a hlavně rodičům tak pomáhali s výběrem vhodného sportu pro jejich mladé sportovce. Ve stánku Sportability se návštěvníci akce mohli dozvědět o tom jaké možnosti sportovního vyžití mají lidé s tělesným postižením a většinu námi prezentovaných sportů si mohli vyzkoušet “na vlastní kůži”.  V podobném duchu se nesla účast Sportability I na tradičním festival  Babí léto, který proběhl druhý zářijový víkend  v Bohnicíké léčebně.  Tam byl náš stánek také jedním ze zastavení tzv. Babí hry, při které stovky dětí  každoročně na svém putování po léčebně poznávají plní různé úkoly a poznávají témata spojená s ať už s tělesným, nebo duševním onemocněním, ale také co to je arteterapie, jak mohou pomáhat zvířata, vyzkouší si různé sportovní aktivity, apod. Ve stánku Sportability projedou vytyčenou trať na vozíku a mohou si vyzkoušet další aktivity, jako handbike, monoski, atd.

 

http://www.sportacek.cz/

http://www.babiletobohnice.cz/

 


 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>