, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
31st Kvě2013

Pozvánka na červnový vodácký kurz – řeka Möll, Rakousko

by admin

rádi bychom Vás pozvali na vodácký kurz na rakouské řece Möll v termínu 25. až 30.6.

Řeku jsme s vozíčkáři spluli již vloni, viz fotogalerie, je velmi příjemná a bezpečná. Kdo ale bude chtít, o divoké pasáže ochuzen nebude :)


http://www.raft.cz/rakousko/moll.aspx?ID_reky=131

Ubytování je zajištěno ve stanech v pěkném bezbariérovém kempu který jsme vyzkoušeli již vloni. Při včasné rezervaci lze zajistit i chatičku. Lodě Vám půjčíme, pojedeme jako již tradičně na nafukovacích dvojkánoích vybavjiených speciálními sedačkami pro vozíčkáře. Zajistíme Vám zkušené asistenty a zadáky, půjčíme lodě a další potřebné vybavení.
Po domluvě bude možnost společné dopravy v dodávkách. Stravu si každý zajišťuje sám, kemp je velmi příjemný s perfektními toaletami a dobře vybavený.  Každý účastník si zajistí vlastní pojištění.
Kdo si normálně netroufá jezdit „na zadáku“ ale rád by si to vyzkoušel, bude mít příležitost své zkušenosti prověřit pod dohledem zkušených vodáků ať už na klidné vodě, nebo v peřejích.
Pro zájemce máme na jeden den v průběhu pobytu připraveno překvapení ve formě zdolávání různých lanových překážek pomocí horolezecké techniky, šplhání v korunách stromů, lanovku přes řeku a slaňování, apod.
Na Vaše případné otázky rádi odpovíme na našem e-mailu
info@sportability.cz  nebo tel. 777 865 144
Zájemce, prosíme o co nejrychlejší informaci o Vaší účasti.Těšíme se na Vaši účast a přejeme pěkný den,

Váš tým Sportability

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>