, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
05th Bře2013

Březnový lyžařský kurz ve Vrchlabí

by admin

V termínu 1. – 5. března se zúčastnilo lyžařského kurzu ve Vrchlabí 9 hendikepovaných lyžařů. Teplejší počasí nás doprovázelo celých pět dní. Odpolední lyžování převážně doprovázel těžký mokrý sníh, který znesnadňoval trénink. I tak udělali všichni zúčastnění během kurzu obrovský krok kupředu.

Kristýna Křenová mohla trénovat na nadcházející závody ve Francii a Švýcarsku slalom a GS. K tréninku se připojil i začínající závodník Petr Drahoš, který sbírá zkušenosti do závodů příští sezony a pod vedením trenéra Tomáše Lisého postupně zvyšuje své šance na dobré umístění v budoucí závodní kariéře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>