, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
23rd Bře2013

Mistrovství Švýcarska

by admin

Krátce po závodě v Chamrousse jsme se přesunuli do švýcarského Veysonnaz. V prvním závodě GS Kristýna zajela výborně první kolo, v druhém po absolvování všech těžkých pasáží přišla velká chyba a zbytečný pád. Druhé místo je tak po výpadku soupeřek jen malou útěchou za zahozený závod, ve kterém byly na dosah body potřebné pro účast v Evropském poháru.

V druhém závodě GS se Kristýna rozhodla pro opatrnější jízdu na jistou. „Přesto že jsem jela s velkou rezervou, jsem spokojená, že jsem po včerejším zbytečném výpadku dokončila závod na těžkém kopci bez většího problému. Body nejsou takové jako mohly být včera, ale pořád to pro mne znamená velké zlepšení.“ – tolik říká Kristýna o svých pocitech z dnešního obřího slalomu, kde na Mistrovství Švýcarska vybojovala 3. místo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>