, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
21st Bře2013

Mistrovství Francie v Chamrousse

by admin

V Chamrousse nedaleko Grenobelu se v těchto dnech odehrává další ze seriálu mezinárodních IPCAS závodů. Sportability tým v Chamrousse reprezentuje Kristýna Křenová. Kristýna v dějišti závodů již dva dny před začátkem závodů trénovala. Dobré počasí bohužel nevydrželo, zima z hor vyhnala jaro a před dnešním úvodním slalomem napadlo 50 cm nového sněhu. Kristýna v náročné trati, která díky úzkému korytu nedovolila žádné zaváhání nedokončila první kolo.

Druhý závodní den už bylo počasí o poznání lepší a druhý závod slalomu na prudké trati Kristýna dokončila na čtvrtém místě. Den poté se konal první závod v obřím slalomu. Hezky načaté první kolo musela Kristýna přerušit kvůli pádu předchozí závodnice a opakovaný start se bohužel nevyplatil. Poslední den se ve Francii jel znovu obří slalom, který tentokrát Kristýna úspěšně dokončila na 6. místě.

Pozitivní je především malý odstup v obou kolech, na zkušené závodnice, které se účastnily letošního Mistrovství světa v La Molině. Podmínky nám pro sjetí dobrých bodů v Chamrousse příliš nepřály, i díky účasti letošní pětinásobné mistryně světa Marie Bochet, která v každém závodě na tak těžkém kopci, ostatním závodnicím hodně odjela. Odvážíme si ale mnoho zkušeností a důležité porovnání s ostatními závodnicemi na monoski.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>